GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservis 9614036
*
nr 961 4036
Kaffeservis
3 delar, Made in Italy, Rostfritt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:07:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 20:01:24
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffekopp kaffekoppar kaffeservis made in italy rostfritt
-
8324 Kaffeservis
35 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen, 15 koppar..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:56
-
3198 Kaffeservis
Rosenthal, Maria Björnbär, ca 30 del
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:38
-
3020 Kaffeservisdelar
25 delar, Upsala-Ekeby, Karlskrona, 10 kaffekoppar..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:53
-
3013 Kaffeservisdelar
8 delar, Royal Copenhagen + Bing & Grøndahl, Musse..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:06
-
3108 Mocka / kaffek..
22 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen, 9 st mock..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:45
*
Kaffeservis
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4036
Kaffeservis
3 delar, Made in Italy, Rostfritt
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 20:01:24 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffekopp kaffekoppar kaffeservis made in italy rostfritt
-
8324 Kaffeservis
35 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen, 15 koppar..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:56 -
3198 Kaffeservis
Rosenthal, Maria Björnbär, ca 30 del
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:38 -
3020 Kaffeservisdelar
25 delar, Upsala-Ekeby, Karlskrona, 10 kaffekoppar..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:53
-
3013 Kaffeservisdelar
8 delar, Royal Copenhagen + Bing & Grøndahl, Musse..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:06 -
3108 Mocka / kaffek..
22 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen, 9 st mock..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:45